Přejít na MyeWebsite, Fórummyewebsite.com > Nápověda > Nastavení

Nastavení

Doženete jednoduchým způsobem to, co jste nestihli při vytváření eStránek v Průvodci a mnohem více. V nastavení ovládáte postupně všechny části Vašich eStránek. Od těch základních nastavení, až po ta složitější. Jednoduchým způsobem měníte vzhled, úvodní stranu, jednotlivé části, až po ta nejdůležitější nastavení.

Nastavení najdeme v Ovládacím centru v hlavním menu po levé straně. Po kliknutí na tlačítko Nastavení se Vám zobrazí postupně všechny typy nastavení.

Na výběr máme:

  • Základní – obsahuje pouze administrační kroky, ve kterých Zatřídíte Vaše eStránky do příslušné kategorie. Nastavíte si jeden či více Emailů pro správu jednotlivých částí Vašich eStránek nebo změníte Heslo pro přihlášení na Vaše eStránky. Pokud máte na sociální síti Facebook svoji stránku, můžete si ji propojit se svými stránkami. Také můžete nastavit Editor pro psaní a úpravu Vašich článků nebo Blokovat některé uživatele, kteří zaplavují Vaše články nevhodnými komentáři. Nebo pokud nejste spokojeni s Vašimi eStránkami, tak je jednoduše a nevratně smažete poslední položkou v tomto typu nastavení Smazání stránek.
  • Rozšířené – tento typ rozšiřuje schopnosti Vašich eStránek o krok dál, můžete si nastavit Doménu druhého řádu a k ní emailový účet.
    Rozšířit své eStránky o další Jazykovou verzi třeba v anglickém jazyce. Jednoduše uložit na Vaše eStránky obrázky a soubory, na které se pak můžete odkazovat třeba v příspěvcích. Můžete Zamknout jednotlivé části stránek nebo celé eStránky ještě před vstupem na ně.
    Nahrát všechny obrázky a soubory rychleji pomocí FTP přístupu nebo si Vaše eStránky jednoduše Zálohovat. Google Analytics je nástroj od společnosti Google, který umožňuje vlastníkům webových stránek získávat statistická data o uživatelích svého webu. Můžete sledovat příkladně aktuální i historickou návštěvnost. Ověření si můžete nastavit u komentářů, aby jste předešli vkládání spamů. Ověření si můžete Vypnout, nastavit Recaptchu, Kód, Neviditelný prvek.
 
© 2020 myewebsite.com Aktuality Časté otázky Všeobecné podmínky Kontakty