Přejít na MyeWebsite, Fórummyewebsite.com > Nápověda > Fotoalbum > Vložení fotografií

Vložení fotografií

Nahrávání fotografií je rozděleno na tři jednoduché kroky.

1. Umístění fotografií

Nejdříve si na levé straně v menu vyberte Fotoalbum.

Můžete si vytvořit novou složku, stačí kliknout na odkaz Přidat složku. Otevře se Vám okno kde zadáte název fotoalba a kliknete na Vytvořit.

2. Výběr fotografií

Nyní si vyberete fotografie. Kliknete na tlačítko Vložit fotografie a otevře se vám okno, kde si můžete vybrat nahrávání buď klasické, tzn. po jedné fotografii nebo hromadné, tzn. můžete si označit více fotografií zároveň (klidně celé Vaše album). Poté jen kliknete na Nahrát fotografie a všechny vybrané fotografie se Vám vloží do seznamu níže. Z tohoto seznamu si můžete ještě před zahájením nahrávání smazat vybrané fotografie.

Některé prohlížeče nezobrazí zapnutý Flash Player. Je nutno kliknout pravým tlačítkem a vybrat možnost Povolit Flash, případně se podívat do nastavení prohlížeče a povolit přímo v něm.

3. Nahrání fotografií

Posledním krokem je spuštění nahrávacího procesu. Klikněte na tlačítko Nahrát fotografie. Fotografie se začnou nahrávat a Vy sledujete postup nahrávání. Počkejte, dokud se nahrávání neukončí. Poté nad fotografiemi kliknete na kolonku Přejít do složky.

To je vše. Fotografie jsou nahrány a Vy se můžete pochlubit přátelům novými fotografiemi z dovolené :)

Pro větší množství nahrávání fotografií je pohodlnější a rychlejší využít nahrávání pomocí FTP (viz FTP).

Maximální velikost jedné nahrávané fotografie je 5MB.

 
© 2020 myewebsite.com Aktuality Časté otázky Všeobecné podmínky Kontakty